ZAPISY 2017

Zapisy do nowej grupy w krav maga Gdańsk dla początkujących (odnośnie treningów w Sopocie poinformuję w ciągu kilku dni). Zainteresowane osoby zapraszam na pierwszy bezpłatny trening. Poniżej kilka istotnych informacji o terminie, ubiorze, opłatach i in.

PIERWSZY TRENING

Na pierwszy trening nie musisz się specjalne zapisywać, wystarczy, że przyjdziesz. Jest jeden waży warunek: MUSISZ WZIĄĆ CZYNNY UDZIAŁ W TRENINGU! Jeśli chcesz tylko zerknąć 3-5 minut - nie ma takiej możliwości, polecam do oglądania TV lub youtube. (Nie dotyczy rodziców którzy przyszli zobaczyć trening w którym biorą udział ich dzieci). Po pierwszym bezpłatnym treningu podejmiesz decyzję o ewentualnym dalszym uczestnictwie w szkoleniu.

WARUNKI PRZYJĘCIA

Minimalny wiek jaki musisz mieć aby przystąpić do szkolenia to 16 lat i jeśli jesteś w wieku pomiędzy 16 a 18 rokiem życia koniecznie zapoznaj się z wymaganiami.
Górnej granicy wieku nie ma, każdy ćwiczy w granicach swoich możliwości. Na pewno NIE MOŻESZ BYĆ OSOBĄ KTÓRA MIAŁA LUB MA PROBLEMY Z PRAWEM. Od momentu stałego przystąpienia do grupy, proszę w ciągu miesiąca dostarczyć zaświadczenie wystawione przez lekarza o braku przeciwwskazań do trenowania samoobrony. NIE MA OBOWIĄZKU KORZYSTANIA Z USŁUG LEKARZA SPORTOWEGO, aczkolwiek nie każdy lekarz pierwszego kontaktu chce wystawić takie zaświadczenie i kieruje do przychodni sportowo-lekarskiej. JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN STANU SWOJEGO ZDROWIA, ODCZUWASZ JAKIEŚ DOLEGLIWOŚCI BEZWZGLĘDNIE SIĘ PRZEBADAJ. W miarę postępów w treningach będziesz ćwiczyć coraz ciężej co oznacza zwiększenie wysiłku dla Twojego organizmu.

HIGIENA

Pamietaj, że podczas intensywnego wysiłu nasz organizm zwiększa wydalanie potu. Pot wydalany z organizmu zabobiega przegrzaniu (jeden z procesów termoregulacji), jest to proces naturalny i prawidłowy. W tym procesie czynny udział biorą również bakterie zgromadzone na skórze w takiej kombinacji niestety nasze ciało zaczyna niezbyt przyjemnie pachnieć - postaraj się aby nieprzyjemny zapach był jak najmniej uciążliwy dla pozostałych uczestników, używaj antyperspirantów, na każdy trening zakładaj czyste ubranie itp. Twoje paznokcie również powinny być odpowiednio przycięte, tak abyś nie podrapał partnera.

AKCESORIA I UBIÓR

PODCZAS PIERWSZYCH TRENINGÓW NIE SĄ WYMAGANE OCHRANIACZE. Ochraniacze należy kupić najszybciej jak to możliwe po decyzji o przystąpieniu na stałe do grupy. Używamy ochraniacza na strefę kroku tzw. suspensora oraz ochraniacza na szczękę. Koszt takiego zestawu wynosi ok. 60zł. Ochraniacze możesz zakupić na miejscu bądź we własnym zakresie. Trenujemy w długich spodniach, jednolitej koszulce typu T-shirt i lekkim obuwiu sportowym.

OPŁATY

Miesięczna opłata za uczestnictwo w zajęciach wynosi: 120zł dla panów i 90zł. dla pań. Opłata za pojedyńczy trening 20zł.
Jeżeli posiadasz kartę Multisport lub FitProfit nie ponosisz żadnych dodatkowych miesięcznych opłat wynikających z cennika. Pamiętaj, aby przekazać kartę do zarejestrowania wizyty przed treningiem! KARTA JEST WAŻNA TYLKO Z DOKUMENTEM TOŻSAMOŚCI. Karta po sczytaniu zostanie oddana (najpóźniej po zakonczeniu treningu). Ww. procedurę z kartą wykonujesz podczas każdego treningu. ZA NIEOKAZANIE KARTY PRZED TRENINGIEM ZOSTANIE NALICZONA OPŁATA 20ZŁ.

Opłaty za szkolenie należy wpłacać na konto. W tytule przelewu proszę podając imię, nazwisko, sekcje np. Sopot, oraz za jaki miesiąc dokonywana jest wpłata

Krav Maga Centrum Treningowe Rafał Wdowiak
18 1910 1048 2623 7088 5639 0001